Lot 4 pièces de 25 centimes Espagne 1925/1927/1934/1937 TTB ou SUP

Lot 4 Pièces De 25 Centimes Espagne 1925/1927/1934/1937  TTB Ou SUP - 25 Centimos
Plaats uw muis op de afbeelding om deze te vergroten Klik om de afbeelding te vergroten Klik om de video te starten

Word lid van de verzamelaars-community!

Registreren Aanmelden